We schreven er al eerder over, maar nu het winterseizoen begonnen is zijn de StadlLofts op de Gerlosplatte ook af en worden ze gebruikt. 4 van de 8 Lofts zijn deze winter te boeken en de foto’s ervan zijn prachtig.
Luxe chalets
De super luxe chalets zijn te vinden in het skigebied Zillertal Arena. Om precies te zijn op de Gerlosplatte, net onder het restaurant de Plattenalm. Stuk voor stuk zijn ze voorzien van ongekende luxe maar StadlLoft 1 spant toch wel de kroon met 334 vierkante meter. Het huisje heeft maar liefst plaats voor maximaal 18 personen, en heeft 7 slaapkamers en 6 badkamers. Een spa kan natuurlijk niet ontbreken en je parkeert je auto in je eigen garage. Wat ook pluspunten zijn, zijn de wijnkoelkast en de biertap die te vinden is bij de bar.
StadlLofts
StadlLoft 2 beschikt over 109 vierkante meter en is dan ook geschikt voor maximaal 8 personen. Verder beschikt deze Loft over dezelfde inhoud als StadlLoft 1. StadlLoft 3 en 4 hebben een oppervlakte van 73 vierkante meter en hebben slechts plek voor 4 personen. Deze zijn ook voorzien van vele luxe alleen de biertap en de spa ontbreken. Nog het mooiste van alles is dat alle chalets een Ski in – Ski out ligging hebben. Zodra je klaar bent voor de skidag bind je de ski’s onder en glijdt je zo de piste op.
Boeken bij Direkt Holidays
Lijkt het je wel wat om je wintersport door te brengen in een van deze super luxe chalets? Neem dan even een kijkje bij Direkt Holidays, zij verhuren namelijk de chalets. Na het zien van deze foto’s zal de keuze vast snel gemaakt zijn.









