Foto-update: prachtige zonnige ochtend in Oostenrijk na dagenlange sneeuwval

De afgelopen dagen heeft het gesneeuwd in de Alpen, dat kan niemand ontgaan zijn. Meters sneeuw kwamen er naar beneden. Met name in Frankrijk, maar ook Oostenrijk heeft lekker meegeprofiteerd. En in Oostenrijk werden wintersporters vanochtend wakker met een waanzinnig lekker uitzicht!

Niet overal zon

Waar in grote delen van Oostenrijk en Italië de zon schijnt, heeft de bewolking in de Franse en Zwitserse skigebieden nog de overhand. Daar is weliswaar even een sneeuwpauze, maar de zon laat zich nog niet zien. In veel Franse skigebieden laat de zon zich zaterdag zelfs pas weer zien. Dus wintersporters die daar deze week zitten hebben wel de sneeuwval van hun leven meegemaakt, maar keren niet terug met een kleurtje op hun gezicht.

Dagje pauze

Qua sneeuwval hebben de meeste skigebieden in de Alpen wel een dagje pauze. Her en der valt nog wat sneeuw, zoals bijvoorbeeld in Les Arcs. Marjolein is daar nu en stuurde onderstaande foto vanochten door: “Het houdt niet op!” Daar valt vanochtend nog wat sneeuw en misschien dat de zon zich daar vanmiddag even laat zien. Vanaf morgen is het dan weer over met de pret en komt er weer een lading sneeuw naar beneden.

In Les Arcs sneeuwde het vanochtend nog (Foto: Marjolein)

Foto-update uit Oostenrijk

Hieronder enkele foto’s vanuit Oostenrijk, waar het wel mooi weer is. Genieten toch? We beginnen met beelden van Elly uit Hochkönig, waar het niet echt beter wordt dan vandaag.

En we gaan verder met collega Bettina, die nu in Hoch-Imst is. Daar betrekt het wel alweer een beetje, maar de start was heel goed!

Collega Frank is vandaag in de Zillertal Arena aan het skiën en werd wakker in Gerlos. Ik snap dat je heel veel zin krijgt om te skiën als je dit ziet.

In Thierbach wandelde Lemke vanochtend met onderstaand uitzicht. Ook dat kon veel slechter!

Ook hebben we nog beelden van Bob van de Pitztaler Gletscher. Gisteren is het skigebied de hele dag dicht geweest, maar vanochtend was het waanzinnig mooi!

Daarnaast kregen we deze sneeuwbeelden doorgestuurd uit de Tiroler Zugspitz Arena. Wat een winterwonderland:
© Tiroler Zugspitz Arena

Deel dit artikel:

Waar ben je naar op zoek?