© Skiinformatie.nl

Twee skiërs aangereden door pistenbully in Lech

Afgelopen vrijdagavond heeft er een heftig ongeluk plaatsgevonden in Lech am Arlberg. Twee skiërs staken een piste over en werden daarbij overreden door een pistenbully. Het tweetal is ernstig gewond geraakt.

Werkzaamheden

Vrijdagavond, rond 19.00 uur, daalden een 46-jarige vrouw en 56-jarige man af van de Rud-Alpe naar beneden richting het dal. Tijdens de afdaling kwam het tweetal op een piste in de buurt van bergstation Schlegelkopf, waar op dat moment werkzaamheden werden uitgevoerd. De man en vrouw staken de helling vlak achter een pistenbully over, precies op het moment dat de chauffeur het voortuig in z’n achterruit zette. Het tweetal was daar niet op voorbereid en werd door het voertuig overreden.

Ernstig gewond

De man en vrouw zijn door het voorval ernstig gewond geraakt. Na eerste hulp ter plaatse werd de vrouw naar een ziekenhuis in Feldkirch gevlogen (Vorarlberg) en de man werd naar het ziekenhuis in Innsbruck (Tirol) gebracht. Hoe het nu met ze gaat is niet bekend. De politie doet op dit moment onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.

Tweede aanrijding deze week

Het drama in Lech am Arlberg is al het tweede ernstige ongeval met een pistenbully in Oostenrijk deze week. Op woensdag 7 december werd een 29-jarige Duitse snowboarder aangereden op de Penken bij Mayrhofen. Zij kwam daarbij om het leven.

Deel dit artikel:

Waar ben je naar op zoek?