Eerste sneeuwdump van de winter voor dit kleine Europese land

De eerste grote sneeuwval van de winter is gearriveerd in Andorra en het levert een prachtig winterlandschap op. Terwijl Andorra la Vella, de hoofdstad, te maken heeft met matige regen en temperaturen rond de 11°C, krijgt Encamp, een van de andere grote steden, een heftige sneeuwbui. De temperatuur in Encamp ligt momenteel rond de -3°C, wat de perfecte omstandigheden zijn voor heftige sneeuwval die het dorp in een magisch winterdecor heeft veranderd.

Eerste echte sneeuwdump in Andorra

Deze eerste sneeuwdump markeert de aanvang van het wintersportseizoen in het land en de skigebieden in Andorra maken zich op voor de winterperiode. De bergen zijn bedekt met een vers sneeuwtapijt, wat de skiërs en snowboarders zeker zal aantrekken. Terwijl de lagere delen van het land nog te maken hebben met regen, belooft de sneeuwval in de hogere gebieden uitstekende omstandigheden voor winteractiviteiten in de komende dagen.

Actuele beelden

Van groen naar wit in één dag! Gisteren was het nog herfstig en groen/bruin in de skigebieden. Vandaag laten de webcams en de actuele beelden op social media wel een ander beeld zien! Kijk maar mee:

Deel dit artikel:

Waar ben je naar op zoek?