Webcams: de tweede sneeuwdump is begonnen!

Zoals we afgelopen vrijdag al voorspelden, krijgt met name Oostenrijk deze laatste dagen van maart nog een flink laag verse sneeuw. Zaterdag viel de eerste dump, waarbij de sneeuwgrens aanvankelijk nog redelijk hoog lag. Inmiddels is het verder afgekoeld, is de tweede sneeuwdump gestart en worden steeds meer dalen in Oostenrijk wit. Kijk maar even mee!

Zaterdag eerste dump

Hoewel ze in Oostenrijk misschien inmiddels ook wel toe zijn aan de lente, leek het zaterdag eerder diep winters op veel plaatsen. Gisteren deelden we al beelden van deze sneeuwval. Terwijl het vorige week nog mild en soms ronduit warm was in de Alpen, is de temperatuur inmiddels flink gedaald. Na een redelijk rustige zondag, sneeuwt het nu weer volop.

Vandaag tweede sneeuwdump voor Oostenrijk

Met name ten oosten van de Kitzbüheler Alpen kan er vandaag zo maar weer een halve meter sneeuw bijvallen. Een prima laag sneeuw voor veel skigebieden om zonder problemen de Paasdagen te halen! Het blijft vandaag de hele dag sneeuwen, dus de beelden hieronder zijn nog maar het begin.

Nog even naar de sneeuw?

Heb je na het zien van al deze heerlijke sneeuwbeelden zin gekregen om nog even last-minute op wintersport te gaan? Veel skigebieden zijn nog tot en met Pasen geopend. Check hieronder het aanbod!

Deel dit artikel:

Waar ben je naar op zoek?