Droom jij er altijd al van om een eigen gondel te bezitten? Op 24 mei 2025 worden 160 iconische gondels geveild in Courchevel, het bekende skidorp in Les Trois Vallées in de Franse Alpen. Deze gondels hebben jarenlang duizenden wintersporters naar de top gebracht, en nu kun jij een stukje geschiedenis in huis halen. Leuk voor in de tuin bijvoorbeeld!
Gondel te koop vanaf € 300
De gondels die geveild worden, zijn afkomstig uit Courchevel, waar ze jarenlang deel uitmaakten van het skigebied. Deze gondels hebben het alpine landschap gesierd en maken nu deel uit van een unieke veiling die je de kans biedt om iets echt bijzonders te kopen. De biedingen van de gondels beginnen bij € 300 per stuk.
Opbrengst naar het goede doel
De opbrengsten van deze verkoop worden gedoneerd aan liefdadigheidsorganisaties die zich inzetten voor sociale- en milieubescherming. Op 24 mei kun jij dus niet alleen een stukje alpiene geschiedenis kopen, maar ook bijdragen aan het goede doel.
Zelf ophalen
Hoeveel je ook voor je gondel gaat betalen, je zult hem toch wel echt zelf moeten gaan halen in Frankrijk. Hiervoor is slechts één datum bepaald: zaterdag 7 juni tussen 09.30 uur en 15.00 uur. Check dus even je agenda voor je echt een bod uit gaat brengen op de veilingwebsite.
Lees meer:












