Een 30-jarige Nederlander is dit weekend in het ziekenhuis beland. En niet vanwege een regulier ski-ongeluk, maar omdat hij van een dak gevallen is. De man probeerde volgens het onderzoek van de politie via het dak zijn balkon te bereiken en dat lukte niet.
Vier meter naar beneden gevallen
Vrijdagavond rond 22.30 uur deed de man een poging om in zijn hotelkamer te komen. In plaats van de normale route koos hij ervoor om via het dak en balkon van zijn hotelkamer binnen te komen. Hoewel de exacte reden onbekend is, kunnen we gezien het tijdstip een gok wagen hoe dat idee tot stand is gekomen. De poging liep echter verkeerd af, en de man viel vier meter naar beneden.
Overgebracht naar het ziekenhuis
De man raakte volgens het politiebericht zwaargewond aan zijn voet(en) en moest daarvoor naar het ziekenhuis. Een ambulance bracht hem van Mayrhofen naar het ziekenhuis in Schwaz en de verwachting is niet dat hij binnenkort op de ski’s staat.
Mis je nog iets in je kast voor je volgende wintersport?
DAKA: voor al je wintersportmateriaal
Jumbo Sports: bestel het nieuwste wintersportmateriaal
Bever: wintersportkleding en -materiaal, advies en inspiratie
Duijvestein: ski-, snowboardmateriaal en kleding
Decathlon: alles voor het snowboarden of skiën
Blue Tomato: de nieuwste snowboard- en freeskiproducten
Poederbaas: voor al je base-, midlayers, skisokken en sinds dit jaar zelfs skipakken!












