Ben je als wintersportliefhebber op zoek naar een nieuw huis met een ‘kleine’ tuin? En is emigreren naar Amerika geen probleem? Dan hebben wij misschien wel gevonden wat je zoekt. Wraith Hill Ski Area is een privé skigebied dat nu te koop staat voor 3,5 miljoen dollar (omgerekend is dit € 3.187.324,-). Heb jij nog wat over?
Privé skigebied en lodge te koop
Het hele grondstuk van Wraith Hill Ski Area dat te koop staat bestaat uit 160 hectare. Het privé skigebied dat hierop ligt heeft zes afdalingen die variëren qua moeilijkheidsgraad. Er is een lift, maar het is niet duidelijk of deze ook nog operationeel is. Ook staat er een grote lodge (gebouwd in 1968, gerenoveerd in 1995) op het grondstuk. Het huis beschikt over onder andere vijf slaapkamers, vier badkamers, twee wasruimtes en een woonkamer. Ook is er een gastenhuisje en onder andere een schuur.
› Alle informatie en meer afbeeldingen van het privé skigebied dat te koop staat kun je hier vinden
Ligging vlak bij meerdere skigebieden
Wraith Hill Ski Area ligt in Montana in Amerika. Naast dat je, als je deze aankoop doet, over een eigen skigebied bezit, kun je ook een uitstapje maken naar meerdere grote skigebieden in de buurt. Zo liggen bijvoorbeeld de gebieden Sliver Lake en Georgetown Lake vlakbij.
Ook interessant: Oostenrijks kinderhotel aan de piste te koop voor 2,3 miljoen